Adalar Evden Eve Nakliyat

adalarnakliyeTüm Adalarda evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz,
son sistem olan havallı paloncuklu patpat dediimiz laylonlarla eşyallarınız ambalajlanıp
taşınmanız gerçekleşir. Adalar Nakliyat sigortalı bir taşınma gerçekleşmektedir

AdalarPrens Adaları, İstanbul Adaları  ya da Kızıl Adalar,  İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur. Aynı zamanda İstanbul ilinin bir ilçesini oluşturan Adaların beşinde (Büyükada,HeybeliadaBurgazada NakliyatKınalıada Nakliyat ve Sedefadası yerleşim vardır. SivriadaYassıadaKaşık Adası ve Tavşan Adası'nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır.

Adalar nakliye iilçesinin merkezi Büyükada olup, ilçe 5 mahalleden oluşmaktadır; Büyükada'daki Maden ve Nizam mahalleleri,KınalıadaBurgazada ve Heybeliada. 2013 verilerine göre nüfusu 16.166'dır.

Adalar Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Ev Depolama

ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT

ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Adalar Evden Eve Nakliyat ile Titiz Özverirli Kaliteli Taşımacılıkla En İyi Hizmeti Verme Yolunda Kendinden Emin ve Garanti Veren Bir Vizyon ile Siz Değerli Müşterilerimize Sunulmuş Bulunmaktadır.
Eşyalarınızı Güvenli bir Biçimde A'dan Z'ye Ambalajlayıp Sigortası Yapılarak Verilen Adrese Sorunsuz Bir Şekilde Taşınması Gerçekleştirilmektedir. Her Türlü Zararın Tazmini Yapılarak Mağduriyetlerin Giderilmesi de Söz Konusudur.
Adalar Nakliyat'ı Tercih Ettiğiniz İçin Pişman Olmayacaksınız. Kalifiyeli Tecrübeli Disiplinli ve Güler Yüzlü Ekipmanlarımızla Sizi Memnun Edebilmek Temek Amaçlarımızdan Biridir.

Adalar Evden Eve Olarak ''İSMİMİZ KALİTEMİZDİR'' sloganıyla İşimizi Temiz Bir Şekilde Yapmaktayız...


GSM Numaramız  Viber  destekli iPhone,Android,Touch,iPad,Windows Live 7,Nokia,Samsungve Tüm GSM Operatörlerinden ücretsiz aranabilir.
 0(533) 456 56 15